Hubnutí s nadváhou

Zapomeňte na šílené diety! Nekažte si náladu úmornýma dietama. Zkuste to zábavnou formou. Univerzitní studie jasně ukazují, že na Kangoo Jumps spalujete mnohem více kalorií, než kdybyste prováděli stejní cviky v klasické obuvi. To však samo o sobě nevysvětluje dramatický ubytek hmotnosti u lidí, kteří začali Kangoo Jumps používat pravidelně.

Tajemství je v lymfatickém systému. Lymfa je tekutina mezi buňkami, která má za úkol odvádět toxiny a další nežádoucí produkty z mezibuněčného prostoru.

"Několik let jsem kvůli operaci kolene a nadváze nemohla chodit na aerobik. Je skvělé moci zase cvičit a užívat si jako dřív!"

Mnoho lidí neví, že lidské tělo obsahuje 4x více lymfy, než krve. Lymfatický systém však nemá pumpu, jako je například srdce. Pokud se tedy dostatečně nehýbeme, nezvládá se tělo dostatečně rychle čistit a detoxikovat. Důsledkem může být také celulitida, které se zbavujeme jen velmi těžko. Cvičení na Kangoo Jumps pomáhá lymfatickému systému a je to dokonce nejefektivnější typ cvičení, který můžete tělu nabídnout.

hubnutisnadvahou

Zdravé cvičení s nadváhou

S Kangoo Jumps není ani nadváha překážkou v pravidelném cvičení. Klokaní boty Vám umožní běhat a cvičit aerobik bez nebezpečí nadměrného opotřebení kloubů.


Proč zkusit klokaní boty?


klokaniboty

Neváhejte a kontaktujte!


Spolupráce není omezena na konkrétní lokalitu. Máme velký akční rádius...

Daniel Fajmon

+420 728 179 490

Skype: Danubis