O mně


Stránky Apo-vystoupeni.cz vytvořil v roce 2005 Daniel "Apo" Fajmon, a to pouze za účelem nabídky svých vystoupení na skákacích botách. Brzy se však ukázalo, že na jednoho člověka je v ČR až příliš mnoho skákání, a tak přišly posily. Tým se průběžně obměňuje, ale co zůstává, je kvalitně odvedená show.

Představení na skákacích botách A-Jump


Naše představení nejsou pouze o předvádění technicky dokonalých triků, poskládaných jeden za druhý. Ve vystoupeních se snažíme komunikovat s diváky a pokud je to možné, také je vtáhnout do děje. Náročnějším klientům nabízíme také dynamickou komerční show, plnou salt, přeskoků a v případě zájmu také pyrotechnických efektů.


Firemní akce


Abychom uspokojili poptávku, začali jsme již v roce 2006 nabízet skákací boty jako netradiční doplněk firemních akcí a městských slavností. Mezi naše zákazníky patří například společnost UPS, UPC, Metrostav a další. Jako každá firma, i my jdeme s dobou, a proto v současné době nabízíme také další netradiční sportovní ativity. Ty nejzajímavější pomůcky také prodáváme v eShopu HOPsej.cz

Promotion


Na rozdíl od konkurence máme databázi šikovných skokanů po celé ČR a Slovensku. Proto dokážeme zajistit promotéry na skákacích botách s minimálními náklady na dopravu. Naši promotéři jsou skutečnými profesionály, kteří zaručeně upoutají pozornost na novou službu či produkt. Promotéři od nás na skákacích botách nechodí, jako to bývá jinde zvykem. Naši promotéři skáčou salta. Mezi naše spokojené klienty patří například Vodafone, LBBW, Wüstenrot, nebo Lidl.

Pokud vás charakteristika našich služeb zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Neváhejte a kontaktujte!


Spolupráce není omezena na konkrétní lokalitu. Máme velký akční rádius...

Daniel Fajmon

+420 728 179 490

Skype: Danubis