Městské slavnosti


Téměř každé město pořádá jednou ročně své městské slavnosti. Cílem městských slavností je dát občanům příležitost k pobavení se, setkání a v neposlední řadě posílit popularitu radnice. Podívejme se co všechno musí organizátoři zařídit.

Program městských slavností


Hudba

Bez pódia a hudební produkce si dnes asi jen těžko představíme úspěšné městské slavnosti. Na pódiu se střídají zpěváci z okolí s hvězdami showbiznisu.


Vystoupení umělců v rámci městských slavností

Pro oživení slavností bývají často zvaní také umělci z jiných měst. Cílem je co nejvíce potěšit a překvapit diváky. Sestavovat každoročně zajímavý a neokoukaný doprovodný program je velice důležité. V opačném případě by hrozila nižší návštěvnost akce v dalších letech.


Tradiční řemesla a místní umělci

Městské slavnosti jsou ideální příležitosti k prezentaci místních uměleckých spolků. Ve stáncích si tak návštěvníci akce mohou zakoupit výrobky ze svého regionu a mohou shlédnout různá taneční i netradiční vystoupení místních umělců.


Soutěže

Češi jsou národ soutěživý. proto nemohou na městských slavnosteh chybět nejrůznější soutěže. Téma soutěží bývá zpravidla dáno konkrétním regionem. Například v chmelařské oblasti se nejčastěji konají soutěže v pití zlatavého moku, v tradičně dřevařských oblastech to potom mohou být závody ve štíání dřevěných špalků.


Propagace slavností města

Organizátoři samozřejmě nesmějí zapomenout ani na propagaci. Jednodušší situaci mají města, v nichž mají městské slavnosti mnohaletou tradici. Nejjednodušší formou propagace je vylepení plakátů, lákajících k návštěvě slavností.

Mohlo by vás zajímat


Půjčovna | Levný teambuilding | Show na skákacích botách | Půlnoční překvapení | Silvestr

Neváhejte a kontaktujte!


Spolupráce není omezena na konkrétní lokalitu. Máme velký akční rádius...

Daniel Fajmon

+420 728 179 490

Skype: Danubis